Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Eindrondes provinciaal voetbal van start

Eindrondes provinciaal voetbal van start

Sport
02/05/2019

EERSTE PROVINCIALE

De eindronde wordt gespeeld met RC Lauwe, Oostduinkerke, Wielsbeke en Dadizele.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • RC Lauwe - Wielsbeke 0 - 1
  • Oostduinkerke - Dadizele 1 - 3

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Wielsbeke - RC Lauwe
  • Dadizele - Oostduinkerke ( zondag 14.30 uur )

zondag 12 mei: finale

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

zondag 12 mei: troosting

  • Verliezer 2 - Verliezer 1

De twee finalisten mogen deelnemen aan de interprovinciale eindronde.

TWEEDE PROVINCIALE A

De eindronde wordt gespeeld met Heist, Diksmuide, Bredene en Rumbeke.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Heist - Diksmuide 1 - 0
  • Bredene - Rumbeke 0 - 0

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Diksmuide - Heist ( zaterdag 20 uur )
  • Rumbeke - Bredene

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 26 mei : FINALE A - B : Winnaar stijgt naar eerste provinciale

  • Winnaar reeks B - Winnaar reeks A

TWEEDE PROVINCIALE B

De eindronde wordt gespeeld met Anzegem, Heestert, Geluwe en Dottignies.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Heestert - Anzegem 0 - 3
  • Geluwe - Dottignies 3 - 2

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Anzegem - Heestert
  • Dottignies - Geluwe

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 1- Winnaar 2

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 26 mei: FINALE A - B : Winnaar stijgt naar eerste provinciale

  • Winnaar reeks B - Winnaar reeks A

Barragewedstrijden behoud

DUEL 1 : Wanneer twee West-Vlaamse ploegen uit derde amateurklasse degraderen zakt de verliezer van dit duel naar derde provinciale. Bij drie West-Vlaamse zakkers zakken beide teams

woensdag 1 mei

  • Zonnebeke - Oudenburg 2 - 1

zondag 5 mei

  • Oudenburg - Zonnebeke

 

DUEL 2 : De verliezer van dit duel zakt, bij één West-Vlaamse daler uit derde amateurklasse zakken beide teams. Deze wedstrijd kan overbodig worden wanneer op 28 april al één West-Vlaamse zakker zou gekend zijn.

woensdag 1 mei

  • Dosko Sint-Kruis - Bissegem UITGESTELD

zondag 5 mei

  • Bissegem - Dosko Sint-Kruis UITGESTELD

DERDE PROVINCIALE A

De eindronde wordt gespeeld met Comines-Warneton, Staden, Westrozebeke en Hooglede.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Hooglede - Comines-Warneton 2 - 0
  • Westrozebeke - Staden 1 - 1

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Comines-Warneton - Hooglede
  • Staden - Westrozebeke

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

DERDE PROVINCIALE B

De eindronde wordt gespeeld met Snaaskerke, Loppem, Beernem en Ichtegem.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Snaaskerke - Ichtegem 3 - 2
  • Loppem - Beernem 2 - 3

zondag 5 mei : terugwedstrijden

  • Ichtegem - Snaaskerke
  • Beernem - Loppem

zondag 12 mei : finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei : finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

DERDE PROVINCIALE C

De eindronde wordt gespeeld met Moorsele , Emelgem-Kachtem, Lendelede en Kanegem.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Lendelede - Moorsele 1 - 3
  • Emelgem-Kachtem - Kanegem 1 - 0

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Moorsele - Lendelede ( zaterdag 18 uur )
  • Kanegem - Emelgem-Kachtem ( zondag 17 uur )

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

BARRAGEWEDSTRIJDEN BEHOUD

woensdag 1 mei:

  • Oostrozebeke - Voormezele 0 - 1
  • NS Heule - Geluveld UITGESTELD

zondag 5 mei:

  • Ruddervoorde - Oostrozebeke
  • Moerkerke - Verliezer NS Heule - Geluveld

zondag 12 mei:

  • Ruddervoorde - Voormezele
  • Moerkerke - Winnaar NS Heule - Geluveld

VIERDE PROVINCIALE A

De eindronde wordt gespeeld met Jonkershove, Handzame, Westende en Zarren.

woensdag 1 mei : heenwedstrijden

  • Jonkershove - Handzame 1 - 1
  • Westende - Zarren 0 - 7

zondag 5 mei : terugwedstrijden

  • Handzame - Jonkershove Zarren - Westende

zondag 12 mei : finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei : finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

VIERDE PROVINCIALE B

De eindronde wordt gespeeld met Sint-Joris, Hertsberge, Aartrijke en Doomkerke.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Doomkerke - Sint-Joris 1 - 2
  • Aartrijke - Hertsberge 1 - 1

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Sint-Joris - Doomkerke
  • Hertsberge - Aartrijke

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

VIERDE PROVINCIALE C

De eindronde wordt gespeeld met Marke, Aalbeke, Dentergem en Sint-Eloois-Winkel B.

woensdag 1 mei: heenwedstrijden

  • Marke - Dentergem 2 - 3
  • Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B 3 - 0

zondag 5 mei: terugwedstrijden

  • Dentergem - Marke
  • Sint-Eloois-Winkel B - Aalbeke

zondag 12 mei: finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei: finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2

VIERDE PROVINCIALE D

De eindronde wordt gespeeld met Kruiseke, Rekkem, Passendale en Dadizele B.

woensdag 1 mei : heenwedstrijden

  • Kruiseke - Dadizele B 2 - 1
  • Rekkem - Passendale 2 - 1

zondag 5 mei : terugwedstrijden

  • Dadizele B - Kruiseke
  • Passendale - Rekkem

zondag 12 mei : finale heen

  • Winnaar 2 - Winnaar 1

zondag 19 mei : finale terug

  • Winnaar 1 - Winnaar 2
Auteurs: